×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: اسفند 1396

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

 

 

باب الحوائج، حضرت عباس بن علی(ع)، برترین نمونه ای است که چگونگی پیروی از پیشوای معصوم را عملاً تعلیم می دهد. شخصیت آن بزرگوار به گونه ای است که همه صفاتی را که لازمه یک پیرو واقعی است، به نحو کامل بروز داده و تجسمی از همه فضائل است.

 

پیشوایان معصوم، عالی ترین نمونه رهبری در جهان هستند و همه صفات پیشوایی در وجود مبارکشان به کمال رسیده همچنانکه این بزرگواران در رهبری بی نظیرند، در میان پیروان شان نیز کسانی یافت می شوند که در رهروی و پیروی از پیشوایان معصوم، مرتبه ای عالی و بی نظیر دارند، به عبارت دیگر، معصومین(ع) پیروانی دارند که نمونه اعلا برای چگونه پیروی کردن از پیشوایان الهی هستند.

منتشرشده در دیدارها
چهارشنبه, 01 فروردين 1397 19:03

فرارسیدن سال 1397 مبارک باد

 

فرارسیدن سال 1397 مبارک باد

 

فرارسیدن بهار همواره یادآور نو شدن ، نو زیستن و نو اندیشیدن است که هر ساله در پی عبور از سرما و زدودن رخوت از جان طبیعت با فرارسیدن دوباره فصل زندگی و حلول خورشید گرما و هستی بخش در فروردین ماه شادابی و نشاط را به زمین و زمینیان هدیه میکند.

منتشرشده در اخبار
چهارشنبه, 01 فروردين 1397 09:00

نمایشگاه شهر آفتاب تا ۱۵ فروردین

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی‌ گفت: همه نخبگان اقتصادی کشور و حتی آن عده که انقلاب اسلامی را نیز قبول ندارند باور کرده‌اند راه نجات اقتصاد ایران، اقتصاد مقاومتی است.

بازدید سفیر جمهوری اسلامی ایران از غرفه کشورمان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مسقط – عمان

 

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط پایتخت کشور عمان و هیات همراه ایشان با حضور در پاویون کشورمان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مسقط از آن بازدید بعمل آوردند.

منتشرشده در بازدیدها

دیدار سفیر جمهوری آذربایجان با دکتر اسفهبدی

 

 

دکتر اسفهبدی با سفیر جمهوری آذربایجان دیدار و گفتگو نمود.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 

در این دیدار دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران با بنیاد حسین اف سفیر کشور جمهوری آذربایجان دیدار و گفتگو نمود.

منتشرشده در دیدارها

تقدیر از بانوان شاغل در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی در آستانه روز زن

 

 

در آستانه فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت یگانه دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن طی مراسمی از بانوان شاغل در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران تقدیر و تشکر بعمل آمد.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 

در مراسمی که در محل سالن خلیج فارس و با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و بانوان شاغل در این مجموعه برگزار شد از زحمات و تلاشهای این قشر از کارکنان شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد.

منتشرشده در نشست ها

 دسته بندی ها

لینک های مفید