موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: ارديبهشت 1397

نشست هم اندیشی مدیران عامل صنعت نمایشگاهی کلانشهرهای ایران در مشهد مقدس

 

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 

نشست هم اندیشی مدیران عامل صنعت نمایشگاهی کلانشهرهای ایران روز چهارشنبه مورخ 26 اردیبهشت 1397 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی خراسان رضوی برگزار گردید.

منتشرشده در نشست ها
سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 13:29

رییس جمهور به نمایشگاه نفت آمد

رییس جمهور به نمایشگاه نفت آمد

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) :

 

 

رییس جمهوری پس از بازدید از غرفه های این نمایشگاه در جمع شرکت کنندگان در بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی از 16 اردیبهشت ماه به مدت سه روز و با حضور چهار هزار شرکت ایرانی و خارجی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود سخنرانی کرد.

منتشرشده در بازدیدها

همکاری دو جانبه شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و شرکت ایماگ آلمان

 

دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران با پیتر بگلاتر مدیر عامل شرکت نمایشگاهی ایماگ آلمان ملاقات و گفتگو نمود.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل و شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

 

در این ملاقات صمیمانه رئیس نمایشگاههای ایماگ آلمان ضمن ابراز تمایل برای حضور شرکتهای صنعتی و معدنی آلمانی در نمایشگاههای مختلف ج.ا.ایران خواستار گسترش همکاریهای متقابل با کشورمان شد.

منتشرشده در قراردادها

بازدید دکتر اسفهبدی از پاویون کشور ایتالیا در نمایشگاه نفت 97

 

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 

دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران پس از مراسم افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی به همراه مائورو کنچاتوری سفیر کشور ایتالیا در ایران و هیات همراه با حضور در پاویون کشور ایتالیا در این نمایشگاه از تک تک غرفه های برپا شده بازدید بعمل آورده و با مشارکت کنندگان ایتالیایی به تبادل نظر پرداخت.

منتشرشده در بازدیدها

برگزاری بیست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت،گاز،پالايش و پتروشيمي در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

 

 

صبح امروز بیست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاههای تخصصی این صنعت با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

 دسته بندی ها

لینک های مفید